Про нас

Лідери громадської ініціативи
МАШОВЕЦЬ ІРИНА
МАШОВЕЦЬ ІРИНА
Голова ГО «Національний парк збереження та збагачення флори і фауни «Осокорки», волонтерка, громадська активістка
САВИЧЕВ АРТЕМ
САВИЧЕВ АРТЕМ
Військовослужбовець, журналіст, громадський діяч, приватний підприємець, заступник голови асоціації ОСББ та ЖБК Дарницького району
КОЗЛОВСЬКИЙ СЕРГІЙ
КОЗЛОВСЬКИЙ СЕРГІЙ
Військовослужбовець - розвідник, громадський діяч, приватний підприємець, фахівець в IT сфері

Наша мета

"Цей парк стане національним надбанням, як приклад сучасного та прогресивного ставлення до природи"
Метою нашої громадської організації є створення інноваційного сучасного парку в Дарницькому районі Києва, який дасть змогу не лише дарничанам, але і всім мешканцям міста та гостям столиці вільно проводити своє дозвілля, гуляти, активно та культурно відпочивати, бути в контакті з природою.

Цей парк стане осередком сімейного і спортивного відпочинку, естетичного розвитку, культурної просвіти, інклюзивної доступності, екологічного виховання та дбайливого ставлення до флори та фауни.

Ми віримо в те, що попри всі труднощі та бюрократичні перепони, нам вдасться реалізувати нашу громадську ініціативу, і в Києві з'явиться унікальний парк, де гармонійно співіснуватимуть природа та людина.
Фото парку 1
Фото парку 2
Фото парку 3
Фото парку 4
Фото парку 5
Фото парку 6
Фото парку 7
Фото парку 8
1
/
8
Долучайся до команди

ДОЛУЧАЙСЯ
ДО КОМАНДИ

Долучайся до команди
Запрошуємо долучатися до команди громадської організації "Національний парк збереження та збагачення флори і фауни "Осокорки". Тільки разом, спільними стараннями та зусиллями, ми зможемо стоврити та облаштувати парк, в якому буде одночасно комфортно нам, нашим дітям, друзям та батькам. Чекаємо на вас! Нам вас не вистачає!
Кількість активістів ГО:
6 8
Долучитися

ЗМІ ПРО НАС

24 канал
Апостроф
Газета ЮА
УНІАН
Інтерфакс-Україна